Fryzjerstwo

Kuracje odżywcze

Kuracja nawilżająca

Milk Shake Moisture Plus:

  • nawilża włosy
  • wygładza
  • nadaje miękkości.

Wyjątkowa moc ekstraktów. Milk Shake Moisture Plus oparty jest na bazie organicznych ekstraktów z papai, na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego, który wykazuje intensywne działanie nawilżające oraz ekstrakcie z jagód Goji, proteinach mleka, proteinach komosy ryżowej, ekstrakcie z truskawek, ekstrakcie z nasion słonecznika. Nawilża, chroni kolor, wykazuje działanie przeciwstarzeniowe.

Kuracja nawilżająco regenerująca

Milk Shake Integrity Intensive Treatment to głęboko odżywcza terapia dla włosów z organicznym masłem Muru Muru. Unikalna formuła preparatu skierowana jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Po jej użyciu włosy są miękkie, pełne blasku, odżywione i zregenerowane – przy jednoczesnym zachowaniu integralności koloru.

Zestaw przeznaczony w szczególności do włosów normalnych i grubych, niesfornych, a także tych poddawanych stylizacji ciepłem (suszarka, prostownica).

  • nie obciążająca włosów
  • tworzy ochronną warstwę
  • zabezpiecza włosy przed ciepłem wydobywanym z procesu suszenia czy prostowania oraz innymi czynnikami osłabiającymi włosy
  • nawilża
  • skutecznie pomaga rozplątać włosy, a jednocześnie uszczelnia naskórek przeciwdziałając i zapobiegając rozdwajaniu się końcówek.

Kuracje Botox dla włosa

Alter Ego B.Toxkare to wyjątkowe połączenie zaawansowanej technologii i mieszanki naturalnych składników aktywnych, które pozwalają opóźnić procesy starzenia się włosów i odbudować mikrouszkodzenia.
Seria szczególnie polecana jest dla włosów cienkich, delikatnych i zniszczonych.
B.Toxkare od Alter Ego Italy pozwala na nowo cieszyć się młodym i pięknym wyglądem włosów już po pierwszym użyciu. To rewolucja w odbudowie włosów. B.Toxcare to składający się z 3 kroków program, którego celem jest wypełnienie, odbudowa, nawilżenie oraz odżywienie każdego rodzaju włosów. W skład produktów wzbogacony jest o kwas hialuronowy, keratynę i kolagen. Włosy stają się piękne, miękkie, lśniące i odpowiednio nawilżone.
Jeśli masz włosy cienkie, zniszczone i puszące się, to kuracja ta jest dla Ciebie idealna.

Strzyżenie, farbowanie

Strzyżenie od 70 zł

Modelowanie od 60 zł

Strzyżenie + Modelowanie od 90 zł

Strzyżenie męskie od 40 zł

Czesanie wieczorowe od 80 zł

Koloryzacja jednolita od 165 zł

Koloryzacja jednolita plus strzyżenie i modelowanie od 210 zł

Baleyage (1 kolor) od 170 zł

Baleyage (1 kolor) plus strzyżenie i modelowanie od 210 zł

Baleyage (2 kolory i więcej) od 230 zł

Baleyage – refleksy od 100 zł

Dekoloryzacja od 130 zł

Keratynowe prostowanie

od 350 zł

Zapraszamy do naszego salonu urody

„Wdzięk jest promieniowaniem wewnętrznej harmonii.”

Marie von Ebner-Eschenbach