Napisz do nas Dodaj do ulubionych

 

NEW PEEL 35

to profesjonalny preparat do peelingu. Zawiera doskonale zrównoważoną kompozycję kwasów AHA: kwas glikolowy, migdałowy, winowy, AKA: kwas pirogronowy oraz kwas fitynowy, będący silnym antyoksydantem .

Synergiczne działanie wszystkich składników znacznie przewyższa działanie pojedynczych substancji. Preparat polecany jest do zabiegów, które przeciwdziałają starzeniu się skóry u osób ze średnim nasileniem oznak starzenia. Powierzchniowe działanie wygładzające poprawia wymianę komórkową oraz proliferację keratynocytów naskórka. Odpowiednia biostymulacja skóry aktywuje syntezę nowych substancji tworzących ME takich jak kolageny, elastyny oraz GAG, wspomagając odbudowę skóry oraz zwiększając jej sprężystość i elastyczność. New Peel 35 jest podstawowym produktem, na którym opiera się odmładzający program anti-aging, który ma za zadanie zapobieganie i przeciwdziałanie oznakom biologicznego starzenia i fotostarzenia się skóry, walkę z przbarwieniami, bliznami  oraz pomoc w odzyskaniu jędrnej, gładkiej i nawilżonej skóry.

 

Zalety:

Przyspiesza wymianę komórek, reaktywuje mechanizmy energetyczne, pobudza syntezę nowego kolagenu, elastyny i GAG. NEW PEEL 35 jest wartościowym i profesjonalnym preparatem, który w istotny sposób pomaga usuwać zmiany spowodowane procesem fizjologicznego starzenia i fotostarzenia się skóry. Już bezpośrednio po zabiegu można podziwiać pięknie wygładzoną, rozświetloną i jędrną skórę.

 

Mandelic Peel

 

to nowatorski, profesjonalny preparat o bardzo dużej skuteczności. Zalecany do każdego rodzaju skóry, również do bardzo delikatnej i wrażliwej. Może być z powodzeniem używany do zabiegów w przypadku skóry trądzikowej, podrażnionej i z nieregularną pigmentacją.

Zawiera w swym składzie przede wszystkim kwas migdałowy, którego właściwości w porównaniu z właściwościami innych kawasów są unikatowe. Preparat zawiera również kwas jabłkowy, glukonolakton i kwas laktobionowy. Są to substancje o licznych właściwościach rewitalizujących, nawilżających oraz zapewniających biologiczną ochronę skóry. Ponadto kwas fitynowy i rezweratrol to substancje o silnym działaniu antyoksydacyjnym, chelatującym i regenerującym. Preparat może być stosowany bezpośrednio przed seansem w solarium i bezpośrednio po nim oraz bezpośrednio przed i po opalaniu się na słońcu. Wyraźnie poprawia naturalny koloryt skóry oraz jakość i intensywność opalenizny.


WSKAZANIA

    - przebarwienia, zaburzenia barwnikowe,

    - starzenie i fotostarzenie skóry,

    - trądzik pospolity, grudkowo - krostkowy,

    - skóra łojotokowa,

    - rewitalizacja skóry.

 

EFEKT

    - skóra: odmłodzona, ujędrniona, elastyczna, wygładzona,

    - opalenizna: równomierna, świetlista, szybsza stymulacja opalenizny

 

 
MonRose @ 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone |  Webdesign: Mannzer Studio