Napisz do nas Dodaj do ulubionych

 

      Eksfoliacja Glykopeel 50

 

 

To dermatologiczny piling anti-aging przeznaczony do efektywnej walki z procesami starzenia się skóry. Wskazaniami do tego zabiegu są: zmarszczki, utrata elastyczności, utrata blasku, trądzik pospolity, nierówności skóry.

Jest to intensywna terapia, zaplanowana zazwyczaj na 4-6 seansów co 8-10 dni. Składnikami zabiegu jest kwas glikolowy- silny czynnik złuszczający, czynniki depigmentujące- kwas kojowy i wyciąg z Męcznicy lekarskiej, naturalne związki łagodzące podrażnienia- wyciąg z Morwy białej, witaminy A, C, E, które optymalizują działanie pilingu.

Efekty kuracji są naprawdę intensywne: poprawa kondycji skóry, redukcja drobnych i większych zmarszczek, łagodzenie objawów trądziku, obkurczanie porów skórnych, usuwanie przebarwień, intensywne działanie depigmentujące, zwiększenie tonusu tkankowego i stymulacja mikrokrążenia i syntezy kolagenu.

 

      Eksfoliacja Azelac

To dermatologiczny piling 20% kwasem azelainowym, który ma działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne, likwiduje rumień i krosty, zmniejsza wydzielanie łoju i poprawia jakośc tłustej skóry, działa przeciwbakteryjnie, hamuje tyrozynazę i dzięki temu wyrównuje koloryt skóry, reguluje nadmierne rogowcenie.

Wskazania:

-  zapalny i niezapalny trądzik różowaty

-  zapalny i niezapalny trądzik pospolity

-  łuszczyca

-  zapalenie mieszków włosowych

-  cera naczynkowa

-  melasma i inne lamy barwnikowe

 

      Eksfoliacja Azelac Anti Acne

Piling 20% kwasem azelainowym połaczony z dodatkiem pudrowym Anti Acne którego głównym wskazaniem jest trądzik.

Zabieg posiada silne działanie przeciwzapalne, dodatek kwasu salicylowego doskonale reguluje wydzielanie łoju, powoduje powierzchowne złuszczanie, właściwości bakteriostatyczne i komedolityczne, eliminuje zaskórniki i inne zanieczyszczenia skóry. Dzięki zawartości aloe vera ma właściwości

wydzające, przeciwzapalne, antyoksydacyjne i przeciwświądowe. Stymuluje regenerację tkanki i przyspiesza odnowę komórkową

 

MonRose @ 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone |  Webdesign: Mannzer Studio